فواید برونسپاری حسابداری و سرویس‌های دستمزد و حقوق

 

 

فواید برونسپاری حسابداری و سرویس‌های حقوق و دستمزد

سازمان‌ها و شرکت‌های گوناگون این روزها به‌دنبال راه‌حل های مقرون‌به‌صرفه جهت فعالیت‌های فرعی درون سازمانی مانند حسابداری و سرویس‌های حقوق و دستمزد هستند. شرکت‌ها همینطور تلاش می‌کنند تا کنترل و درک درست تری از جریان وجوه نقد داشته باشند تا قاد ر باشند بر مبنای اطلاعات درست، تصمیم‌گیری کنند. با وجود اینکه حسابداری به‌عنوان یک فعالیت فرعی شناخته شده، ولی جزء جدایی‌ناپذیر توانایی‌های عملیاتی سازمان و عملکرد سیستماتیک به‌شمار می‌رود. با این اوصاف، برونسپاری حسابداری و سرویس‌های حقوق و دستمزد قطعا به جریان مؤثر فعالیت‌های اصلی شرکت کمک خواهد کرد.

 

 

برونسپاری حسابداری و سرویس های حقوقی و دستمزد دارای چه فایده هایی می باشد؟

 

1- دستیابی به سطح بالایی از دقت

 

هنگامی که حرف از جمع‌آوری نتایج دقیق و صحیح به میان باشد، برونسپاری حسابداری و سرویس‌های حقوق و دستمزد با دقت بالای 99٫95 درصد قادر است فادیه های بالایی به همراه داشته باشد. این دقت بالا به مدیریت بهتر فعالیت‌های فرعی شرکت کمک می‌کند. وجود کارکنان خاص جهت انجام این فعالیت‌ها سبب می‌شود که حسابداری و خدمات حقوق و دستمزد به شکل مؤثرتر و کارآمدی اداره شوند.

 

2- سرویس‌های مقرون‌ به‌ صرفه

 

یکی از اصلی‌ترین مزایای برونسپاری خدمات حسابداری، مقرون‌به‌صرفه بودن آن است. با برونسپاری حسابداری می‌توان مبلغ زیادی از هزینه‌ّهای عملیاتی را ذخیره کرد و آن را به فعالیت‌ّهای اصلی شرکت اختصاص داد.

 

3-جلوگیری از تقلب

 

با برونسپاری خدمات حقوق و دستمزد به شرکت‌ّهای حرفه‌ای و متخصص، می‌توان از تقلب‌ّهای احتمالی کارمندان داخلی جلوگیری کرد. اشخاصی که این خدمات را ارائه می‌کنند در برابر همه ی تراکنش‌ها و همینطور کنترل کیفیت و دقت پاسخگو هستند.

 

4-واریز صحیح حقوق از حساب بانکی شرکت به حساب بانکی کارکنان

 

با پیروی از روال واریزِ به‌موقعِ حقوق و دستمزد از حساب بانکی شرکت به حساب بانکی کارمندان امکان پرداخت سریع و کارآمد به کارکنان فراهم می‌شود. این روند به رضایت کارکنان و پیشرفت کسب‌وکار سبب می‌شود.

 

5- مانع شدن از جرایم مالیاتی

 

مدیریت اشتباه حقوق و دستمزد می‌تواند به اشتباه در محاسبه‌ی مالیات و در نتیجه جرائم مالیاتی منجر شود. واگذاری سرویس‌های حقوق و دستمزد به متخصصان از چنین مورد هایی جلوگیری کرده و پردازش درست حقوق و دستمزد را تضمین می‌کند.

 

6-مزایای استفاده از تکنولوژی های به روز

 

پیشرفت تکنولوژی دائما گرایش بازار را تغییر می‌دهد. شرکت‌ّها قادرند از راه برونسپاریِ سیستماتیکِ خدمات حسابداری از این تکنولوژی‌ّهای پیشرفته بهره‌مند شوند.

 

7- صرفه‌جویی در زمان پردازش

 

امور حسابداری و حقوق و دستمزد، زمان بالایی را به خود اختصاص می‌دهد و این احتمال وجود دارد که مدیریت این فرایندها به از میان رفتن تمرکز روی فعالیت‌های اصلی شرکت منجر شود. در نتیجه می‌توان با برونسپاری زمان بیشتری را برای وظیفه های ارزشمند و کسب درآمد اختصاص داد.

 

8- بهره‌گیری از کمک کارشناسان

 

شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی خدمات مالی، متخصصان باتجربه و حرفه‌ای را جهت رسیدگی به سرویس‌های حقوق و دستمزد و امور حسابداری شرکت‌ها استخدام می‌کنند. این مشاوران قادرند به مرور زمان، با گسترش شرکت‌ها و پیچیده‌تر شدن فرایندها، توصیه‌ها و راهنمایی‌های متدوال و مربوط به سرویس‌های حقوق و دستمزد را ارائه کنند.

 

9- برطرف کردن نگرانی‌های مؤسسه های مالی در رابطه با صورت مغایرت بانکی

 

به دست آوردن «صورت مغایرت بانکی» کار خسته‌کننده‌ای است. پیگیری پرداخت‌های بانکی و چک‌ّهای پرداختی حقوق، وقت و انرژی بالایی می‌طلبد. با واگذار کردن این موارد به شرکت‌ّهای باتجربه در امور سرویس‌ّهای حقوق و دستمزد می‌توان از چنین دردسرهایی جلوگیری کرد.

 

10- مطلع شدن از به‌روزترین وضعیت قانون های حسابداری

 

با واگذاری امور حسابداری به اشخاص حرفه‌ای می‌توان به همه ی اطلاعات مربوط به حسابداری و خدمات حقوق و دستمزد دست پیدا کرد. نرم‌افزارهای پیشرفته با ارائه‌ی گزارش‌های شخصی‌سازی شده در صرفه‌جویی زمان و تصمیم‌گیری‌های مهم مالی به شرکت‌ّها کمک می‌کنند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با وکیل پایه یک و کارشناس تخصصی جهت امور حسابداری با موسسه حقوقی بین المللی ثبت سفیر تماس بگیرید.

 

مسائل حقوقی،ثبت شرکت،ثبت برند ، ثبت لوگو ، ثبت طرح صنعتی ، رتبه بندی شرکت ، اخذ ایزو ، اخذ کارت بازرگانی و امور مهاجرتی خود را به ما بسپارید(با قیمت مناسب).