ثبت برند آتلیه عکاسی و فیلمبرداری

ثبت برند آتلیه عکاسی و فیلمبرداری

برند بودن و مطرح بودن در این زمینه می‌تواند یک مزیت بسیار بزرگ به شمار می‌آید که باعث شود تا افراد اعتماد بیشتری نسبت به آتلیه شما داشته و البته محبوبیت بالاتری را نیز در نزد آنها به دست بیاورید.

 

شرایط ثبت برند آتلیه عکاسی و فیلمبرداری

اولین و شاید مهمترین موضوع که نظر گرفته می‌شود این است که برند و لوگو مورد انتخاب شما به هیچ وجه مشابه برند و لوگوی های ثبت شده نباشد برای اینکار بهتر است قبل از هر اقدامی استعلام آن را بگیرید

 

از جمله دیگر شرایط ثبت برند آتلیه عکاسی و فیلمبرداری می‌توانیم به عدم انتخاب اسامی مشاهیر و شخصیت های معروف هنری در این زمینه اشاره کنیم. از دستورالعمل‌های دیگر برای انتخاب نام می‌توان به عدم استفاده از مکان های جغرافیایی و عدم استفاده از سهمیه خاص و شهرت یافته و یا نام های انتخاب شده برای سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی اشاره نمود.

در طراحی لوگوی تجاری نیست ما باید این موضوع را در نظر بگیرید که لوگوی تجاری شما باید مفهوم کلیه کسب و کار شما را به مشتری معرفی نماید و در صورتی که مشتری در شناخت خدمات شما دچار کج فهمی و گنگی شود قطعاً نام برند شما مورد تایید و پذیرش قرار نخواهد گرفت.

پس به عبارتی می‌توان گفت که هر چقدر نام به نام و لوگوی تجاری که برای برند آتلیه عکاسی خود انتخاب می‌کنید خلاقانه و جدید تر باشد چند ثبت کردن آن نیز بالاتر می رود.

 

اگر شما از افرادی هستید که می خواهید برندتان را به ثبت برسانید، می توانید در طی مسیر ثبت، از مشاوره حقوقی متخصصان مجرب ثبت سفیر بهره بگیرید

 

مراحل ثبت برند آتلیه

اولین گام انتخاب نام مناسب میباشد که در بالا به آن کامل اشاره کردیم

گام بعدی تمامی مدارک برای ثبت برند آتلیه عکاسی و فیلمبرداری لازم است را مورد بررسی قرار داده و آنها را تهیه و در اختیار مراجع ثبت کننده برند قرار دهید. در نظر داشته باشید که مدارک ثبت برند برای برندهای حقیقی و حقوقی با همدیگر متفاوت است.

گام سوم تایید مدارک  ارسالی و اسم انتخابی شما میباشد

گام آخر پرداخت هزینه های مربوط به ثبت برند میباشد.

 

مدارک مورد نیاز ثبت برند :
 

حقوقی:
1- آخرین تغییرات شرکت 
2- کپی شناسنامه و کارت ملی مدیر عامل
3- گواهی امضا
4- جواز فعالیت 
5- ثبت نام ثنا (شرکت و شخص مدیر عامل )
حقیقی:
1-جواز
2-کپی شناسنامه و کارت ملی 

 

..................................................................................................................................

همچنین این مطالب می تواند برای شما جالب باشد:

آموزش گام به گام ثبت برند

 

شرایط اخذ کارت بازرگانی

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان میتوانید با

موسسه حقوقی ثبت سفیر تماس بگیرید